kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Złagodzono wprowadzone w ubiegłym roku zasady otrzymywania becikowego. Jedynym warunkiem otrzymania pieniędzy będzie okazanie przez rodzica zaświadczenia lekarskiego, które potwierdzi co najmniej jedną wizytę ciężarnej u lekarza ginekologa lub położnej.
 
 
Skype rozpoczął współpracę z wybranymi oddziałami położniczymi, aby towarzyszyć kobietom w jednym z najważniejszych momentów ich życia. W pięciu polskich szpitalach umieszczone zostały wideotelefony, dzięki którym pacjentki mogą dzielić się swoimi emocjami z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie mogą odwiedzić ich osobiście.
 
 
Kiedy na świecie pojawia się maleństwo, cała uwaga skupiona jest na jego potrzebach. Tymczasem młode mamy wymagają nie mniejszej troski o komfort i wygodę, zwłaszcza jeśli mają za sobą cesarskie cięcie.
 
 
Wiele przyszłych mam obawia się bólu porodowego. Znieczulenie zewnątrzoponowe i środki farmakologiczne są zazwyczaj skuteczne, ale mogą powodować poważne skutki uboczne, zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Nie oznacza to jednak, że kobieta musi znosić ból.
 
 
W czasie ciąży i karmienia kobieta potrzebuje dla siebie specjalnej bielizny dostosowanej do powiększającego się brzuszka. Musi ona być wykonana z materiałów dobrej jakości, zapewniających kobiecie wygodę i komfort przez cały okres ciąży oraz po porodzie.
 
 
Wiemy o ogromnym znaczeniu prawidłowej suplementacji witamin i minerałów dla zdrowia człowieka. Wiemy o konieczności suplementacji kwasu foliowego przez <a id="a_nsitsp_0">kobiety</a> w ciąży. Ale ciągle zbyt mało mówi się o ogromnym znaczeniu suplementacji kwasu DHA.
 
 
W okresie ciąży, a później w czasie karmienia, wybrany przez kobiety biustonosz musi zmierzyć się z wieloma problemami: zależy od niego wygodne karmienie, prawidłowa laktacja oraz zachowanie pięknych piersi.
 
 
Pomimo że, większość zabiegów upiększających można wykonać w <a id="a_nsitsp_1">domu</a>, w czasie tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy lepiej udać się do dobrego <a id="a_nsitsp_0">salonu</a> kosmetycznego, który zaproponuje zabiegi odpowiednie i przede wszystkim bezpieczne dla przyszłych mam.
 
 
Na świecie zapanowała moda na bukiety z ubranek. Obdarowywane są nimi młode mamy zarówno przed porodem na imprezach typu baby shower, jak i po rozwiązaniu. Dodatkową okazją są chrzciny dziecka.
 
 
Przeprowadzone niedawno badania dowiodły, że dzieci matek, które cierpiały na poranne mdłości są inteligentniejsze.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»